To wyjątkowe miejsce w otoczeniu natury

Daj się oczarować...

Zapraszamy!

Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne „Zaczarowany Ogród” położone jest u stóp stożka wulkanicznego Ostrzyca na Szlaku Wygasłych Wulkanów oraz Zamków Piastowskich. Na Ostrzycy znajduje się rezerwat przyrody z przepięknymi gołoborzami bazaltowymi. Jest to wspaniałe miejsce dla miłośników przyrody, gdyż mogą tam obserwować zwierzęta i rozpoznawać chronione rośliny. W samym gospodarstwie dzieci i młodzież mogą zapoznać się ze sposobem rozmnażania i hodowli iglaków, a także poznać wiele gatunków krzewów ozdobnych. Wokół domu panuje specyficzny mikroklimat, który zapewniają iglaki rosnące na powierzchni 1ha. Rozległy ogród połączony jest z lasem, rzeką oraz pasmem łąk i pól. W ogrodzie rośnie winogron, porzeczki, maliny, jabłonie i aronia. Z owoców naszego ogrodu robimy wino i soki dla naszych gości. W okolicy domu znajduję się też niewielki staw ,nad którym można odpocząć od zgiełku miasta. W Proboszczowie znajduje się również park ze starymi dębami i klonami będącymi pomnikami przyrody liczącymi 200-300 lat oraz zabudowania pałacowe.

Dom urządzony jest w starym stylu. W budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów. Gospodarstwo nie jest przystosowane do przyjmowania gości ze zwierzętami.

Posiadamy bazę noclegową na około 17 miejsc noclegowych. Pokoje (16- 24 m²) 2, 3, 4 osobowe w cenie od 40zł/os -60zł/os. Do każdego noclegu lampka wina własnej produkcji gratis. Przy dłuższych pobytach możliwość negocjacji ceny. Możliwość zamówienia posiłków:

  • Obiadokolacja 35zł (zupa, drugie danie, deser,napój),
  • Sniadanie 25zł
Dodatkowe atrakcje w gospodarstwie to:

W okolicy można też pojeździć na koniach. Duży parking gratis 🙂

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto zadatku w wysokości 50 zł.

Przy rezerwacji terminów świątecznych,pobytów pow. 4 noclegów, długich weekendów oraz grup pow. 6 osób wymagana jest wpłata 30% wartości rezerwacji.

Nasze konto: Euro Bank S.A. 67 1470 0002 2001 6858 7000 0003

W tytule przelewu proszę umieścić nazwisko osoby rezerwującej, datę rezerwacji oraz ilość osób.